Про нас

Про компанію "КерамТермСистем"

Фасад - це перше, що бачитимуть перехожі і відвідувачі Вашого будинку. Вірно? Тому є сенс зробити його довговічним і красивим.

ТОВ «КерамТермСістем" є виробником клінкерних термопанелей. І ми створюємо якісний сучасний продукт, який на вітчизняному ринку будматеріалів продовжує набирати обороти по популярності при виборі матеріалів для ефективного енергозбереження будівель.

Маємо фахівців, що не один рік працюють у цій сфері і допоможуть Вам підібрати саме той матеріал, який найбільш ефективно допоможе зберегти тепло Вашого будинку. Застосовуючи різні види утеплювача, використовуючи в якості декоративних елементів як вітчизняних, так і європейських виробників клінкерної плитки, керамограніта і натурального клінкеру в наших панелях ви зможете знайти саме для себе оптимальний варіант.

- ми розробили для наших клієнтів різні варіанти дизайну панелей з різними видами разкладки плитки.

- фахівцями нашої компанії були розроблені як кутові елементи, так і цілісні кутові панелі, що дозволяють істотно прискорити процес монтажу.

- надаємо моделювання за допомогою візуалізації різних колірних рішень і конфігурацій

- приїжджаємо на об’єкт та даємо поради, щодо кольору та типу плитки

- консультуємо, щодо типу утеплювачів та його товщини

- робимо замiр об'єкта, щоб точно прорахувати кількiсть необхідного матеріалу і надати всі необхідні послуги

-  узгоджуємо специфікацію по відвантаженню та оплаті

Також запрошуємо до нас в офіс за адресою: Проспект Гагаріна 23 м.Київ
Де ви зможете особисто вибрати плитку з більш ніж 200 варіантів, що стане основою для   майбутнього фасаду вашого будинку

Приїдемо на будь-який куточок України. Працюємо по всій країні