Термопанелі

Фільтри
застосувати
Застосувати
Сортування:
Потрібна допомога у виборі або хочете отримати детальнішу інформацію?

Просто залиште свої дані і наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом для детальної консультації

Застосування клінкерних панелей в оздобленні будинку

Оздоблення фасаду штукатуркою, звичайною плиткою, сайдингом - це тривіально. Чому б не надати перевагу унікальний матеріал 2 в 1 - клінкерні панелі! Вони являють собою композиційну систему для зовнішнього облицювання і утеплення фасаду. Термопанелі складаються з термоізоляції (спінений або екструзійний пінополістирол), а також декоративного захисного шару у вигляді відпресованих в утеплювач клінкерної плитки. Такий матеріал дозволить вам в один етап виконати утеплення та декоративне оздоблення фасаду.

Переваги клінкерних панелей

Теплоізоляційні панелі для фасаду під клінкерну плитку допомагають заощадити 40-60% на витратах з опалення будинку, що визначається хорошими властивостями утеплювача. Крім того, у них є багато інших переваг:

  1. Довгий термін служби - можете сміливо розраховувати на те, що оздоблення фасаду клінкерними плитками позбавить вас від необхідності робити ремонт мінімум на 40 років.
  2. Простота монтажу - клінкерна панель під цеглу являє собою готовий до установки продукт, причому для кріплення елементів не знадобиться складне устаткування. Справитися з монтажем може навіть початківець майстер, але для більшої надійності можете запросити до робіт бригаду нашої компанії.
  3. Практичність - матеріал стійкий до механічних пошкоджень, впливів вологи і ультрафіолету. Клінкерні панелі для фасаду легко миються і від цього не втрачають свій первинний вигляд.
  4.  Екологічна чистота - пінополістирол не виділяє токсичних речовин, а клінкер і зовсім виготовлений з природного матеріалу - глини. Це прекрасне рішення для людей, які піклуються про навколишнє середовище і прагнуть піти від використання неекологічної продукції.

Ще один значимий плюс, яким відрізняються фасадні панелі з клінкерною плиткою, - ціна. На вибір представлені матеріали з різними видами і товщиною утеплювача, від чого багато в чому залежить вартість. Ви можете вибрати продукт по своєму бюджету і перевагам.

Купуйте якісний матеріал

Компанія «КерамТермСістем» пропонує великий вибір термопанелей власного виробництва. У виготовленні використовуємо плитку брендів, яким довіряють в Україні та іншим країнам Європи: King Klinker, Paradyz, Cerrad, Golden Tile. Оскільки самі є виробником, вас чекає відмінна ціна на клінкерні панелі і гарантія якості. Всі сертифікати відповідності надаємо. В процесі співпраці з «КерамТермСістем» вас також чекають:

  • послуги виміру для точного розрахунку кількості матеріалу;
  • можливості моделювання за допомогою візуалізації конфігурацій і колірних рішень;
  • послуги професійного монтажу;
  • консультації фахівців з питань вибору матеріалу.

Переглядайте каталог, де представлені клінкерні панелі, ціна різних видів за квадратний метр. Якщо є питання, телефонуйте і консультуйтеся.