Термопанелі Cerrad

Фільтри
Виробник клінкерної плитки
Формат утеплювача
Вид утеплювача
Сортування:
Потрібна допомога у виборі або хочете отримати детальнішу інформацію?

Просто залиште свої дані і наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом для детальної консультації

Панелі для утеплення будинку від Cerrad

Cerrad - плитка, яка вже більше 25 років залишається однією з найпопулярніших в Україні. Польський виробник випускає продукцію з 1994 року, використовуючи метод глибокого випалу. Співробітники компанії весь час стежать за появою нововведень, покращують свої технології і прийоми, щоб споживачі мали можливість використовувати беззастережно якісний клінкер Cerrad. Унаслідок затребуваності матеріалу і його високотехнологічності ми теж вважали за краще застосовувати плитку у виробництві власного рішення для фасадів - термопанелей.

Що являє собою наша продукція

Термопанелі - це комбінація утеплювача і декоративного оздоблювального матеріалу. В якості основи ми застосовуємо спінений або екструдований пінополістирол або пінопласт з додаванням графіту. Товщина шару складає від 50 до 150 мм. Зовнішня частина термопанелей - клінкерна плитка Cerrad. Використовуємо різні види оздоблювального матеріалу: рустикальний (зістарений), гладкий, глазурований і т. Д. Колекції і відтінки дуже різноманітні, що дозволить вам підібрати термопанелі Cerrad під колір покрівлі або стиль ландшафтного дизайну.

Переваги матеріалу

Сама по собі плитка «Церрад» вважається еталонною продукцією в світі облицювальних матеріалів. У неї велика кількість плюсів:

  • відсутність пустот в структурі матеріалу, завдяки чому волога не проникає всередину. Це визначає морозостійкість обробки;
  • екологічна чистота за рахунок використання у виготовленні натуральної сировини;
  • стійкість до перепадів температур і інших несприятливих впливів ззовні, що принципово важливо для фасадного оздоблювального матеріалу;
  • стійкість до вигорання, за рахунок якої первісний відтінок плитки зберігається на довгі роки.

В асортименті виробника є також керамічна плитка Cerrad, керамограніт. Вся продукція бренду відповідає суворим європейським стандартам, що підтверджено численними випробуваннями.

Плитка Cerrad обрана нами неспроста, адже вона значно поліпшив якість термопанелей. Вони володіють всіма згаданими перевагами, а додатково варто відзначити ще і простоту монтажу. Фахівці нашої компанії розробили не тільки прямі, але і кутові елементи, завдяки яким суттєво прискорюється укладання матеріалу. Вам також сподобаються численні варіанти розкладки: зі стандартним зміщенням, фламандська і т. Д.

Довіртеся виробнику Keram Term System

Якщо вам подобається продукція бренду Cerrad (керамограніт, клінкер і т. Д.), Ви напевно оціните і термопанелі нашого виробництва. Вони виготовлені з використанням клінкерної плитки польського бренду в якості декоративно-захисного шару. Пропонуємо дійсно великий вибір термопанелей по відмінною ціною. Перейдіть каталог, вивчайте варіанти і телефонуйте для уточнення нюансів.

«Церрад» - плитка для довговічних фасадних термопанелей. Вибирайте краще і як мінімум на 40 років забудьте про ремонт фасаду.