Термопанелі Golden Tile

Фільтри
Виробник клінкерної плитки
Формат утеплювача
Вид утеплювача
Сортування:
Потрібна допомога у виборі або хочете отримати детальнішу інформацію?

Просто залиште свої дані і наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом для детальної консультації

Клінкерні панелі від Golden Tile

Golden Tile Ceramic Group - великий український виробник керамічної плитки. Він входить в число лідерів і паралельно є експортером, працюючи в більш ніж 40 країнах світу. Продукція «Голден Тайл» дійсно заслуговує на увагу. Вона відповідає суворим європейським стандартам якості, залишаючись при цьому доступною українським споживачам. Плитка, керамограніт Golden Tile заслужено є популярним оздоблювальним матеріалом. Наша компанія теж оцінила переваги вітчизняної продукції, тому вирішила використовувати її у випуску енергоефективних термопанелей для фасадів.

У чому плюси матеріалу

Golden Tile - плитка з невеликою історією, але гідним стартом. Випуск продукції почався тільки в 2016 році, але вже зараз вона вважається однією з найбільш затребуваних в Україні. Нашу увагу плитка «Голден Тайл» теж неспроста привернула. Ми оцінили її плюси:

  • морозостійкість - оскільки матеріал призначений для зовнішньої обробки, він повинен ефективно протистояти перепадам температур. Продукція Golden Tile не тріскається, не деформується від погодних впливів, тому і термопанелі на її основі дуже якісні;
  • непіддатливість сонячним променям - ультрафіолет згубно позначається на обробці, але плитка Golden Tile максимально витримує негативний вплив і зберігає свій первозданний вигляд;
  • екологічну безпеку - продукція виготовлена ​​з натуральної сировини і нетоксичних компонентів, що визначає її чистоту.

Всі ці переваги визначили можливість застосування плитки в складі термопанелей. В якості основи при цьому використовується практичний утеплювач - екструдований або спінений пінополістирол. Товщину теплоізоляції можете вибрати на свій розсуд.

Так що якщо вас зацікавила Golden Tile плитка, купити термопанелі буде кращим рішенням. Ви одночасно отримуєте переваги популярного оздоблювального матеріалу і теплоізоляцію фасаду.

Облицювальний матеріал від виробника

Keram Term System - надійний виробник фасадних покриттів. Якщо вам до душі плитка «Голден Тайл», каталог наших термопанелей вас теж зацікавить. Переглядайте варіанти колекцій і вибирайте ту, яка сподобається найбільше. При необхідності зверніться за консультацією до менеджера і отримаєте професійні рекомендації. Ви зможете купити такі термопанелі, які підійдуть максимально.

Звертаємо увагу на те, що ціна плитки «Голден Тайл» не змінюється в залежності від колекції. На вартість впливає товщина і тип утеплювача готової термопанелі. У будь-якому випадку ми формуємо привабливі розцінки, будучи виробником. З типами панелей і вартістю можете ознайомитися через каталог Golden Tile.