Термопанелі King Klinker

Фільтри
Формат утеплювача
Вид утеплювача
Сортування:
Потрібна допомога у виборі або хочете отримати детальнішу інформацію?

Просто залиште свої дані і наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом для детальної консультації

Клінкерні панелі від King Klinker

Польський виробник King Klinker займається випуском клінкеру з 1972 року. Десятки успішних років в цій галузі акцентують на бездоганній якості продукції. Наша компанія теж гідно оцінила переваги оздоблювального матеріалу польського бренду, тому тепер клінкерна плитка King Klinker стала складовою чергової лінійки наших термопанелей. Ми зуміли ефективно поєднувати якості клінкеру з корисними властивостями теплоізоляції, що б Ви зробили фасад не тільки красивим, але і теплим.

Тільки плюси клінкерних панелей King Klinker

Чому King Klinker - плитка з великими перспективами? Матеріал польського виробника володіє великою кількістю плюсів, заради яких ми і вирішили виготовляти термопанелі. Це такі переваги:

  • морозостійкість - за результатами випробувань фасадна плитка King Klinker зберігає свою цілісність навіть після 1000 циклів заморожування і відтавання. Тобто матеріалу не страшні перепади температури;
  • водопоглинання - кожен екземпляр має параметр на рівні 3;
  • хімічна інертність - плитка «Кінг Клінкер» не псується від впливу лугів, кислот, засобів побутової хімії;
  • екологічна чистота - в складі матеріалу присутні тільки безпечні і нетоксичні компоненти.

На окрему увагу заслуговує багатство асортименту. Колірна гамма включає 40 відтінків, які є традиційними для європейської архітектури. Тут зустрічаються монохромні і строкаті забарвлення від солом'яного до графітового. Таким чином, ви маєте можливість замовити виготовлення термопанелей з будь-яким типом плитки King Klinker. Все обмежується тільки вашими фантазіями і асортиментом виробника.

Кращі рішення від «КерамТермСістем»

Наша компанія випускає термопанелі із застосуванням плитки «Кінг Клінкер» в якості захисно-декоративного покриття. Пропонуємо продукцію з різним форматом, видом і товщиною утеплювача. Переглядайте каталог, порівнюйте пропозиції, уточнюйте актуальні ціни. Якщо знадобиться консультація, менеджер готовий допомогти в будь-який момент.

У нашій компанії ви також можете замовити професійні послуги монтажу термопанелей. Актуальний також виклик замірника. Замовляйте послугу, і ми розрахуємо оптимальну кількість матеріалу.