Термопанелі Paradyz

Фільтри
Виробник клінкерної плитки
Формат утеплювача
Вид утеплювача
Сортування:
Потрібна допомога у виборі або хочете отримати детальнішу інформацію?

Просто залиште свої дані і наші спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом для детальної консультації

Термопанелі для утеплення будинку від Paradyz

Paradyz - плитка польського виробника, який відомий у багатьох європейських країнах. Матеріал використовують для облицювання фасадів будівель, оздоблення вхідних зон і сходових ступенів. Керамічна плитка «Парадіж» також застосовується для оформлення стін і укладання підлог всередині будівель. Різноманітність продукції дуже велика, що дає можливість споживачам обирати оптимальний варіант з урахуванням місця використання матеріалу, бюджету і переваг в дизайні.

Наша компанія теж оцінила всі переваги польської продукції, тому клінкерна плитка «Парадіж» стала захисно-декоративною частиною термопанелей Paradyz. В основі нашої продукції лежить утеплювач - спінений або екструдований пінополістирол. Ви можете самостійно вибрати оптимальну товщину теплоізоляції (від 50 до 150 мм). При цьому враховуйте, що вартість змінюється в залежності від типу утеплювача.

Чому варто віддати перевагу термопанелі Paradyz

Оскільки ми виробляємо фасадні панелі з використанням клінкеру польського бренду, вони в повній мірі перейняли переваги цього матеріалу. наприклад:

  • стійкість до морозів і ультрафіолету - плитка «Парадіж» має щільну структуру, за рахунок чого вода не проникає всередину і не провокує руйнування матеріалу від перепадів температур. Ще лицьова частина зберігає свій відтінок навіть під постійним впливом сонця;
  • тривалий термін експлуатації - сама фасадна плитка Paradyz служить близько 25 років, а термопанелі з нею - аж до 40 років;
  • великий вибір колекцій - ми виробляємо фасадні панелі з застосуванням різних видів клінкеру Paradyz, тому реально вибрати будь-який варіант;
  • екологічна чистота - плитка Paradyz має сертифікат «Управління Навколишнього Середовища» (ISO 14001), тому вона цілком безпечна.

На додаток до цього ми зробили наші термопанелі дуже практичними. Випускаємо не тільки плоскі, а й кутові елементи з вирізом під 45 градусів, що істотно спрощує і прискорює монтаж покриття. Ще на бічних гранях присутні зручні кріплення: замок чверть, шип паз по периметру. Виробляємо також стандартні форми.

Вибирайте фасадні панелі «КерамТермСістем»

Якщо ви віддаєте перевагу продукції Paradyz (клінкер, плитку, керамограніт і т. Д.), Рекомендуємо звернути увагу на унікальні термопанелі нашого виробництва. Пропонуємо великий вибір виробів в різних колірних рішеннях. Наша продукція відрізняється високими теплоізоляційними характеристиками, довговічністю і візуальної естетикою, якою володіє Paradyz-плитка (каталог наповнений фотографіями різних типів цього покриття). Переглядайте варіанти і вибирайте той, який сподобався вам.

Крім виробництва панелей, ми також займаємося вимірами і монтажем. Це дозволяє вам отримати повний комплекс послуг в одному місці. Якщо виникнуть запитання, знадобиться допомога з вибором, телефонуйте і консультуйтеся.